Legalna muzyka w WP.PL

Wirtualna Polska we współpracy z Iplay uruchomiła muzyczny sklep internetowy – mp3.pl.

Pojedyncze utwory można nabyć w sklepie mp3.pl już za 99 groszy. Maksymalna cena nie przekracza 4 złotych. Klienci mają też możliwość kupowania całych albumów. Płatności realizowane są za pomocą kart płatniczych, przelewów bankowych z kilkunastu największych polskich banków oraz poprzez usługę premium sms. Co istotne, wysokiej jakości pliki WMA dostępne w serwisie mp3.pl są zabezpieczona przed nielegalnym kopiowaniem technologią DRM.

‘Zdecydowaliśmy się na współpracę z Wirtualną Polską, gdyż dzięki temu muzyczna oferta Iplay trafi do niezwykle szerokiego grona odbiorców. Wierzymy, że to porozumienie nie tylko korzystnie wpłynie na rozwój polskiego rynku muzyki w Internecie, ale też przyczyni się do poszerzenia oferty obu firm i przyspieszy proces podpisywania umów z kolejnymi wytwórniami płytowymi, nieobecnymi do tej pory w polskiej Sieci. Jednym z naszych wspólnych celów jest również promocja legalnej muzyki. Istotnym argumentem przy wyborze partnera były bardzo dobre relacje Wirtualnej Polski z polskimi wykonawcami, co doskonale widać na stronach Strefy WP. – mówi Tomasz Szladowski, prezes Iplay sp. z o.o.

Udzielając Iplay sp. z o.o. niewyłącznej licencji artysta, wykonawca lub reprezentującą ich wytwórnia (producent) ma możliwość zamieszczenia w Internecie pojedynczych utworów lub całych albumów. To doskonała metoda udostępnienia szerokiej publiczności materiałów nowych, czy dotychczas niepublikowanych.

‘mp3.pl nie ma określonego charakteru, dzięki czemu jest uniwersalnym, łatwo dostępnym sklepem muzycznym o przejrzystym interfejsie i szerokim wachlarzu możliwości dla artystów oraz ich fanów. – dodaje Aleksandra Ciechomska, Dyrektor Pionu Rozwoju Produktów Wirtualnej Polski S.A. – Ponadto, jako część portalu WP.pl, stwarza wykonawcom szansę na promocję swojej muzyki.’

Wirtualna Polska gwarantuje promocję artystów, których utwory znajdują się w jej nowym serwisie. W ramach współpracy zapewnia atrakcyjną reklamę internetową na stronach mp3.pl oraz w innych powiązanych tematycznie witrynach portalu. Promocja obejmuje także tradycyjne wydawnictwa płytowe twórców, którzy decydują się na współpracę z WP.

http://www.mp3.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry