Letnia Kawiarenka Wirtualnej Polski już po raz czwarty rusza na molo w Sopocie

Letnia Kawiarenka Wirtualnej Polski wystartowała 3 lipca. Z 10-ciu bezpłatnych stanowisk z dostępem do Internetu korzystać będzie można – już tradycyjnie – całą dobę.
Kawiarenka i w tym roku będzie miała charakter multimedialny. Internet, radio i telewizja – każdy, kto zechce przekonać się jak wygląda praca dziennikarzy tych najważniejszych mediów, będzie miał ku temu okazję. Dzięki programowi realizowanemu w każdy czwartek na żywo, bezpośrednio w kawiarence na molo, na stronie letniakawiarenka.wp.pl i w telewizji 4funtv, będzie można uczestniczyć w spotkaniu z muzyczną gwiazdą, poprosić o autograf czy zrobić z nią wspólne zdjęcie.

Czwartkowe odwiedziny w kawiarence zapowiedzieli m.in. Feel, Ania Dąbrowska, Natalia Lesz i Kasia Klich. Program poprowadzi Radek Nałęcz – dziennikarz WP i radia HIT FM. Także internauci i widzowie nie pozostaną bez szansy na udział w programie – na profilu każdej z gwiazd zainstalowano mechanizm umożliwiający zadanie pytań, na które będą odpowiadać goście kawiarenki. Natomiast widzowie 4funtv będą mogli kontaktować się
z gwiazdami poprzez smsy.

To już sprawdzony pomysł. Internauci, którzy goszczą w Trójmieście i zawitają do naszej kawiarenki, cieszą się, że bez problemu, w drodze z lub na plażę, mogą wysłać e-maila, gorące wakacyjne zdjęcia czy odebrać pocztę. Pamiętam szał radości, gdy w zeszłym roku młoda dziewczyna właśnie u nas odebrała wiadomość, że dostała się na wymarzone studia. – opowiada Ewa Cięszka, koordynator projektu. – To, że wzbogacamy ofertę kawiarenki
o specjalnych gości i multimedialny program, powoduje, że odwiedzają nas nie tylko internauci ale także zwykli turyści i wczasowicze spragnieni dodatkowej rozrywki i kontaktu ze znanymi z pierwszych stron gazet ludźmi show-biznesu. – dodaje Ewa Cięszka.

Letnia kawiarenka Wirtualnej Polski na sopockim molo ma już swoją tradycję i swoich fanów. W ubiegłych latach, w każdym z sezonów, odwiedzało ją blisko 30 tysięcy gości.

Pierwsza transmisja na żywo z Letniej Kawiarenki Wirtualnej Polski już dziś, tj.
w czwartek, 3 lipca, o godzinie 17.00. Gościem Kawiarenki będą Piotr Kupicha z Feel i Iwona Węgrowska.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry