Ligthouse Consultants rozpoczęła współpracę z MySpace Polska

Opublikowano: 27 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Agencja Lighthouse Consultants podpisała umowę z MySpace Polska na kompleksową obsługę PR.
Do obowiązków Agencji należy doradztwo strategiczne, promocja usług oferowanych przez serwis, relacje z mediami, oraz wsparcie przy organizacji wydarzeń specjalnych. Agencja została wybrana na drodze konkursu ofert.

Lighthouse Consultants posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów z branży medialnej. Na stałe Agencja współpracuje między innymi z koncernem Axel Springer Polska (wydarzenia specjalne Forbes, Newsweek Polska, Dziennik) oraz TVP (projekt Dolina Kreatywna).

MySpace Polska jest 30 wersją regionalną najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie. Serwis, będący oddziałem Fox Interactive Media Inc., posiada obecnie 150 milionów zarejestrowanych użytkowników na całym świecie.

Sylwester KozakLigthouse Consultants rozpoczęła współpracę z MySpace Polska

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.