Lokalizatory Locatelo.com w wypożyczalniach w Zakopanem

Dla wszystkich aktywnie spędzających czas w górach pojawia się dodatkowa możliwość zadbania o swoje bezpieczeństwo. Serwis aktywnie.locatelo.com, poprzez wypożyczalnię Alpin Sport w Zakopanem, udostępnia lokalizatory wraz z odpowiednim przeszkoleniem. Sygnał “SOS” z lokalizatora jest wysyłany do odpowiednich służb ratowniczych.

Z myślą o wszystkich, którzy chcą zdobywać góry lub po prostu korzystać z ich uroku dbając jednocześnie o swoje bezpieczeństwo została wprowadzona możliwość wypożyczenia lokalizatora. Wypożyczalnia AlpinSport w Zakopanem oferuje lokalizator osobisty Laipac 911 o zaawansowanych funkcjach wraz z ładowarką i pokrowcem Aquapack. Oprócz możliwości stałego sprawowania nadzoru nad amatorami górskich wycieczek i osobami uprawiającymi sporty zimowe (narty, snowboard) lokalizator posiada przycisk “SOS” czyli szybki alarm z podaniem pozycji na wybrany numer alarmowy, w tym do służb ratowniczych oraz czujnik przeciążeniowy wysyłający automatyczny alarm przy wypadku. Wypożyczalnia AlpinSport przestrzega specjalnie opracowanej procedury wypożyczania urządzeń obejmującej przeszkolenie wypożyczającego z obsługi urządzenia.

Locatelo.com jest lokalizacyjnym serwisem umożliwiającym ustalanie pozycji geograficznej jego użytkowników na mapie, w celu poprawy ich bezpieczeństwa oraz udostępnienia jej wybranym użytkownikom serwisu oraz służbom ratowniczym.

Osoby uprawiające różnego rodzaju aktywności, często w niebezpiecznym terenie, to duża grupa naszych klientów. Chcielibyśmy, aby wszyscy zainteresowani mieli możliwość skorzystania z udogodnienia jakim jest posiadanie przy sobie lokalizatora. Wypożyczenie to kolejna opcja, oprócz zakupu oraz aplikacji na telefon komórkowy, posiadania lokalizatora. Nasz system powstał z myślą o stworzeniu GLOBALNEGO SYSTEMU BEZPIECZEŃSTWA dzięki któremu służby ratunkowe takie jak GOPR, WOPR, TOPR i inne będą miały możliwość szybkiego zlokalizowania poszkodowanych na terenach im podlegających. – mówi Krzysztof Grzegorczyk, Prezes Locatelo.com sp. z o.o.

Wypożyczenie lokalizatora Laipac 911 kosztuje 30 PLN za dobę.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry