m.wyborcza.pl – lekka Gazeta Wyborcza

Wystartował serwis mobilny “Gazety Wyborczej” – m.wyborcza.pl, przygotowany dla użytkowników telefonów komórkowych.

Serwis oferuje najnowsze wiadomości oraz komentarze dziennikarzy “Gazety” do najważniejszych wydarzeń. Na stronie znajdują się informacje polityczne, zagraniczne, kulturalne i naukowe, a także lubiane przez czytelników listy do redakcji. W serwisie można znaleźć też szczegółowe wiadomości o dodatkach oferowanych z “Gazetą Wyborczą” dostępną w sprzedaży kioskowej – poradnikach, informatorach, specjalnych wydaniach, płytach, książkach i innych.
Użytkownicy posiadający w telefonie pocztę mobilną mogą też skontaktować się z redakcją, wysyłając e-mail. Serwis od samego początku posiada także pola reklamowe oraz pola partnerskie.

Priorytetem w tworzeniu m.wyborcza.pl była szybkość dostępu do strony i jej “lekkość”. W tym celu z artykułów usuwane są wszelkie odnośniki trudno lub całkowicie niedostępne użytkownikom telefonów komórkowych. Konstrukcja serwisu pozwala na dopasowanie strony do najróżniejszych szerokości ekranu i zapewnia jej prawidłowe działanie w telefonach o różnym stopniu zaawansowania technicznego.

Redakcją serwisu m.wyborcza.pl zajmuje się zespół Wyborcza.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry