Maciej Bednarek w Comperia.pl

Dziennikarz finansowy Maciej Bednarek został redaktorem naczelnym dziennika, który będzie wydawany w ramach portalu Comperia.pl. Portal wystartuje oficjalnie za kilka tygodni.
Obecnie trwają testy jego funkcjonalności. Projekt realizuje spółka Serwisy Finansowe Online, która jest jednocześnie Wydawcą dziennika. Dokumenty rejestracyjne nowego tytułu – zgodnie z ustawą Prawo prasowe – zostały złożone do Sądu Okręgowego w Warszawie.

„Comperia.pl będzie nie tylko użytecznym narzędziem pozwalającym na szybkie i rzetelne porównanie produktów finansowych. Użytkownicy znajdą tu również obszerną wiedzę na temat finansów osobistych. Redakcja dbać będzie o to, aby były to informacje użyteczne i zrozumiałe dla każdego – mówi Maciej Bednarek – „w portalu nie zabraknie też analiz, raportów i wywiadów przeznaczonych dla osób bardziej wymagających i doświadczonych w dziedzinie finansów” – dodaje Bednarek.

Comperia.pl będzie porównywać kredyty hipoteczne, gotówkowe, samochodowe, karty kredytowe, lokaty bankowe oraz fundusze inwestycyjne.

Maciej Bednarek z prasą ekonomiczną związany jest od 1999 roku. Przez ostatnie dwa lata był dziennikarzem Gazety Prawnej, gdzie zajmował się m.in. problematyką finansów osobistych. Wcześniej doświadczenie zdobywał w redakcjach BusinessWeeka, Rzeczpospolitej, Pulsu Biznesu i Gazety Finansowej. Pracował też w Ministerstwie Gospodarki.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top