Maciej Budzich z agencją Think Kong

Maciej Budzich, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich blogerów (blog.mediafun.pl) rozpoczyna współpracę z agencją interaktywną. W ramach współpracy z Think Kong będzie brać udział w pracach nowo powstającego teamu kreatywnego, konsultować projekty związane z kampaniami realizowanymi w blogosferze.

„Chcielibyśmy, żeby wiedza i doświadczenia Maćka pomogły nam realizować jeszcze ciekawsze projekty” – komentuje Norbert Kilen z Think Kong – „Wspólnie zaczęliśmy już prace nad kilkoma przedsięwzięciami, w których część działań będzie adresowana do blogerów.”.

Maciej Budzich z agencją Think Kong 1Maciej Budzich – autor bloga o mediach, marketingu i internecie (blog.mediafun.pl), redaktor naczelny „mediafun magazynu”.

Prelegent wielu konferencji branżowych (Forum IAB, InternetBeta), wykładowca m.in. w Szkole Mistrzów Reklamy, Collegium Civitas, Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Akademii Sztuk Komunikacji.

Organizator inicjatyw związanych z mediami, internetem i społeczeństwem informacyjnym: konferencje TUBA, MediafunLAB, debata ZapytajPremiera, popularyzator idei barcampów, współorganizator Aula Polska. Juror w konkursach branżowych (MediaTrendy, Blog Roku, StartupFest). W plebiscycie Internet Standard uznany za Człowieka Roku 2009. Laureat wyróżnienia specjalnego za popularyzację blogów w konkursie Blog Roku 2009, organizowanym przez portal Onet.pl.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry