MacroSoft S.A. i BPSC S.A. podpisały umowę partnerską

Umowa dotyczy oferowania systemów klasy MPRII/ERP. Partnerzy zobowiązali się do rozpowszechniania programów, świadczenia usług oraz szkoleń. O porozumieniu zadecydowały długoletnie kontakty obu firm w ramach organizacji PRO (Stowarzyszenie Polski Rynek Oprogramowania).

W ramach podpisanego porozumienia MacroSoft S.A. i BPSC S.A. wyraziły wolę współpracy w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw średniej wielkości. Firmy mają zamiar współdziałać w zakresie sprzedaży oprogramowania wspomagającego zarządzanie, udzielać informacji na temat oprogramowania i usług oferowanych przez drugą stronę oraz występować ze wspólnymi ofertami wobec firm trzecich.
Dzięki podpisanej umowie MacroSoft S.A. będzie oferował swoje linuxowe rozwiązania SKID dotychczasowym użytkownikom DOS-owego oprogramowania BPSC.

„BPSC ma dużą bazę klientów korzystających z systemu pracującego pod kontrolą DOS. Tym firmom pragniemy zaoferować wspólnie z partnerem nasz pakiet SKID działający na Linux-ie. Aplikacje SKIDa dopełnią ofertę BPSC, które będzie mogło skoncentrować się na rozwijaniu systemu Impuls BPSC opartego na technologii Oracle nie tracąc dotychczasowych klientów.” – mówi Sławomir Kosz, prezes MacroSoft S.A.

Włączenie systemu Impuls do oferty MacroSoft, umożliwi BPSC dostęp do grupy klientów partnera, dla których pakiet SKID stał się niewystarczający i szukają większego rozwiązania. Pierwsze wdrożenia pakietu Impuls BPSC przez Macrosoft będą się odbywały przy współpracy kooperanta.

Podpisana umowa ma rozpocząć wspólne działania obu firm w celu zwiększenia udziału w rynku. Przedsiębiorstwa postanowiły podejmować wspólne działania marketingowe, ofertowe i współpracować w zakresie realizacji kontraktów. Planowane są np. rabaty dla klientów MacroSoftu i BPSC w przypadku wybrania przez nich oprogramowania jednego z partnerów.

„Nasze porozumienie jest korzystne dla obu stron i przyczyni się do zwiększenia siły obu partnerów. Przewidujemy, że dzięki kooperacji z BPSC nasz udział w rynku zwiększy się o 3%. „- mówi Sławomir Kosz

http://www.macrosoft.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top