Magazyn “Sports Cars” – nowe wydanie Auto Świat Extra

W poniedziałek 25 maja ukaże się na rynku nowe wydanie z serii Auto Świat Extra. Na stu stronach numeru zatytułowanego “Sports Cars” zaprezentowane będą wyłącznie samochody sportowe.

Najnowsze wydanie Auto Świat Extra skierowane jest do pasjonatów szybkich sportowych samochodów. Na łamach “Sports Cars” opisane są najbardziej ekscytujące auta świata, w tym tak sławne marki jak Porsche, Ferrari, Lamborghini, Bugatti i Aston Martin. Redakcja przyjrzała się także bardziej popularnym modelom, ale w sportowej wersji – Ford Focus RS, Volkswagen Passat CC i Golf GTC.

Stustronicowe wydanie “Sports Cars” zawiera opisy wybranych modeli, nowości motoryzacyjne z segmentu aut sportowych, a także testy i porównania. Ponadto w numerze znaleźć można informacje dotyczące tuningu i obszerną historię sportowych samochodów. Tytuł powstał na licencji Auto Bild Sports Cars, co zapewniło redakcji dostęp do unikalnych zasobów treści i wysokiej jakości zdjęć.

“Samochody sportowe to temat, który zawsze bardzo interesuje czytelników Auto Świata. Rozważamy zatem wprowadzenie ‘Sports Cars’ w formie odrębnego magazynu. Zależy to jednak od tego, jak czytelnicy i klienci reklamowi przyjmą obecne wydanie ” – mówi Paweł Tomaszek, dyrektor wydawniczy tytułów motoryzacyjnych w Axel Springer Polska.

Wydanie Auto Świat Extra “Sports Cars” dostępne jest w salonach prasowych od poniedziałku w cenie 9,50 zł. Redaktorem naczelnym tytułu jest Stanisław Sewastianowicz.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry