Maraton Blogerów

Po raz pierwszy w Polsce internauci będą wspólnie blogować bez przerwy przez 24 godziny. Maraton Blogów zorganizowany przez serwis Blox.pl rozpocznie się dziś o godzinie 18.00 w Warszawie. Od piątku do soboty przez 24 godziny polscy blogerzy stworzą jednego, pisanego non stop bloga.
To pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie. Blogosfera na całym świecie intensywnie się rozwija, blogi stały się nie tylko okazją do dzielenia się swoimi doświadczeniami, ale także groźną bronią marketingową i narzędziem tworzenia wizerunku. Tymczasem w badaniach dotyczących zaufania wobec źródeł informacji, przeprowadzonych w wybranych krajach Europy (Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania i Wielka Brytania) 24% respondentów wskazało na blogi, podczas gdy reklamie telewizyjnej ufa tylko 17% (źródło: Ipsos MORI commissioned by Hotwire, November 2006).

– Blogi odgrywają coraz większa rolę w kreowaniu opinii, są także formą rozrywki i komunikowania się bliskich sobie ludzi. Maraton blogów to okazja do tego, aby spróbować znaleźć wspólny język wszystkich osób piszących w sieci bez względu na zainteresowania czy poglądy – mówi Dominik Kaznowski, dyrektor marketingu w Pionie Internet Agory.

Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji, a – jak można przeczytać na oficjalnym blogu maratonu – „na najwytrwalszych czekają także takie nagrody jak wywiad i 'lans’, zwany także promocją bloga oraz Blogera ;-) na stronie głównej portalu Gazeta.pl, oczywiście na czołówce” W Maratonie Blogów obok internautów wezmą udział znani polscy blogerzy między innymi dziennikarze Gazety Wyborczej. O kondycję maratończyków zadba Red Bull.

Start: Piątek, 21 września, godz. 18.00, Warszawa, ul. Czerska 8/10.

Jeśli ktoś nie może dojechać pod wskazany adres a chciałby wziąć udział w maratonie może blogować poprzez SMS/MMS -y. Instrukcja jak to zrobić również znajduje się na http://maraton.blox.pl/html.

www.maraton.blox.pl/html

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top