Maraton Firm Konsultingowych

Opublikowano: 25 marca 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

IBM Polska poszukuje zarówno specjalistów doświadczonych w branży konsultingowej i informatycznej, jak i absolwentów szkół wyższych, którzy pragną rozpocząć swoją zawodową karierę w największym na świecie koncernie IT. Właśnie ze względu na tych ostatnich firma po raz pierwszy bierze udział w specjalistycznych targach pracy: Maratonie Firm Konsultingowych organizowanym przez Szkołę Główną Handlową oraz targach MBA Career Fair organizowanych przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Wybór tematyki konsultingu nie jest przypadkowy. „Od momentu połączenia z firmą PwC Consulting i stworzenia na tej podstawie nowego działu IBM Business Consulting Services (BCS) silniej niż do tej pory zaznaczamy swoją obecność na rynku również jako prężnej firmy konsultingowej” – mówi Grzegorz Tomasiak, dyrektor generalny IBM Polska. W Polsce – podobnie jak i na całym świecie – IBM dostarcza kompletne rozwiązania biznesowe, które obejmują zarówno konsulting, jak i usługi informatyczne, a także rozwiązania sprzętowe i software’owe. „Poprzez udział w targach pracy chcemy zaistnieć w świadomości studentów jako atrakcyjny pracodawca oraz nawiązać kontakty z najlepszymi absolwentami, którzy zasilą szeregi przede wszystkim działów IBM Global Services (IGS) oraz działów sprzedaży” – mówi Jolanta Jaworska, dyrektor ds. personalnych IBM Polska.

http://www.pl.ibm.com

Sylwester KozakMaraton Firm Konsultingowych

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.