Maria Jabłczyńska dołącza do Evolution Media Net

Opublikowano: 16 maja 2012. Kategoria: Startupy. Tagi: , , ,

Maria Jabłczyńska przeszła z sieci reklamowej AdTotal do zespołu Evolution Media Net jako Account Manager.

Maria Jabłczyńska dołącza do Evolution Media Net 1Maria Jabłczyńska odpowiadać będzie za pozyskiwanie nowych klientów reklamowych oraz ich bieżącą obsługę – planowanie i koordynowanie kampanii – w ramach działu Sprzedaży Bezpośredniej.

Nowa Account Manager sieci Evolution z branżą reklamy internetowej związana jest od czterech lat. Doświadczenie zdobywała między innymi w agencji SEM Business Sense oraz w należącej do WP sieci AdTotal, gdzie pracowała na stanowisku specjalisty ds. reklamy.

Liczba klientów bezpośrednich naszej sieci stale rośnie, oznacza to oczywiście więcej pracy przy realizowanych kampaniach i bieżącej obsłudze. Dlatego wciąż szukamy sprawdzonych osób z doświadczeniem. Maria jest jedną z nich – powiedział Szymon Szmigiel, Dyrektor działu Sprzedaży Bezpośredniej w Evolution Media Net.

Sylwester KozakMaria Jabłczyńska dołącza do Evolution Media Net

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.