Maskotka dla twardego mężczyzny

Opublikowano: 16 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Militaria.pl wykorzystuje narzędzia z obszaru Desktop Marketingu w działaniach promocyjno-reklamowych. Nowym kanałem komunikacji z klientami sklepu stał się BrandMate, autorskie rozwiązanie Adv.pl.

Nowa propozycja Militaria.pl to Militariusz, interaktywna postać komandosa „wojująca” na pulpicie monitora odbiorcy. Jej zadaniem jest przede wszystkim wzmocnienie lojalności klientów sklepu. Militariusz doskonale sprawdza się w roli komunikatora, stając się dodatkowym kanałem komunikacji pomiędzy Internautami a sklepem. Poprzez postać maskotki, odbiorcy serwisu otrzymują informacje na temat nowości i promocji w Militaria.pl.

– Sklep Militaria.pl różni się od większości polskich witryn sprzedażowych przede wszystkim poziomem zaawansowania rozwiązań marketingowych i technologicznych. Wdrożenie BrandMate’a to kolejny krok na drodze budowy nowoczesnych form komunikacji z naszymi klientami. Cieszy nas, że nowa propozycja Militaria.pl spotkała się z ogromnym zainteresowaniem odbiorców. Świadczą o tym statystyki pobrań, na których oparty jest Militariusz.- mówi Tomasz Szulc, Dyrektor Marketingu Militaria.pl.

http://www.militaria.pl

Sylwester KozakMaskotka dla twardego mężczyzny

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.