Masz Wi-Fi i GG? Masz gadanie za darmo.

Właściciele telefonów komórkowych mogą już prowadzić bezpłatne rozmowy głosowe z innymi użytkownikami GG. Wystarczy posiadać najnowsze wydanie komunikatora Gadu-Gadu w wersji mobilnej na telefony komórkowe. Posiadacze telefonu komórkowego z systemem Symbian S60 (wydanie trzecie lub piąte) mogą w strefie zasięgu Wi-Fi prowadzić bezpłatne rozmowy głosowe z innymi użytkownikami GG. Możliwe jest również odbieranie połączeń.

Wystarczy tylko pobrać najnowszą wersję Mobilnego Gadu-Gadu ze strony: www.mobilne.gadu-gadu.pl zainstalować w telefonie i rozmawiać. Oprócz bezpłatnych rozmów producent Gadu-Gadu wprowadził szereg zmian, które z pewnością spotkają się z zainteresowaniem użytkowników. Wprowadzono m. in. możliwość wysyłania wiadomości e-mail na adres podany w treści wiadomości Gadu-Gadu, jak również poprawiono obsługę długich list kontaktów. Wszystkie zmiany wprowadzają nową jakość do rozmów, jakie dotychczas mogli prowadzić użytkownicy Gadu-Gadu w swoich telefonach.

Dotychczas z mobilnej wersji GG skorzystało już ponad milion osób. Aplikacja jest do pobrania na stronie http://m.gadu-gadu.pl. Dla osób, które mają poprzednią wersję, przy uruchomieniu pojawi się proces automatycznej aktualizacji.

Wersja oznaczona numerem 2.10 zawiera następujące zmiany:
•    rozmowy głosowe poprzez VoIP (dzwonienie i odbieranie połączeń)
•    wysyłanie e-mail na adres podawany w treści wiadomości
•    poprawiona obsługa bardzo dużych list kontaktów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry