Mecz Anglia-Polska przez SMS

Opublikowano: 12 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

’12.10 godz.10:15, w przedpołudniowych zajęciach Paweł Janas analizował z piłkarzami grę Anglików w meczu z Austrią. Teraz, aż do obiadu, Polacy mają czas wolny.' SMS-y o takiej przykładowej treści otrzymają kibice, którzy skorzystają z nowego serwisu informacyjnego przygotowanego przez specjalnego wysłannika Przeglądu Sportowego na mecz Anglia – Polska.

SMS-owa 'Bitwa o Anglię' rozpocznie się od przylotu piłkarzy do Anglii, do chwili wyjścia zawodników na murawę. Ostatni komunikat zawierał będzie informacje dotyczące składu i ustawienia polskich zawodników. Akcja SMS-owa przygotowana przez One-2-One wspierana będzie działaniami promocyjnymi na łamach Przeglądu Sportowego.

Przygotowując przedmeczowy serwis, One-2-One opiera się na doświadczeniu w realizacji podobnych przedsięwzięć. Sławomir Komiński, dyrektor ds. kluczowych klientów w One-2-One, a prywatnie także sędzia sportowy zakłada, że serwis będzie cieszył się ogromną popularnością.

'Przedmeczowe doniesienia z meczu Lecha Poznań z warszawską Legią zamówiło kilka tysięcy wiernych kibiców'. Wierzymy, że SMS-owymi doniesieniami jeszcze bardziej rozpalimy emocje przed tym ważnym dla naszej drużyny spotkaniem.

Sylwester KozakMecz Anglia-Polska przez SMS

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.