Mediarun.pl multimedialnie

Mediarun.pl, jako pierwszy serwis branżowy w Polsce, poszerzył swoje informacje o treści multimedialne. Pierwszym udostępnionym materiałem jest zapis wideo wypowiedzi Pana Marcina Maja z agencji interaktywnej OS3 Multimedia podczas Gali konkursu Webstarfestival.

– Mediarun.pl regularnie wprowadza nowe rozwiązania technologiczne. W tym roku obok największych zmian związanych z odświeżeniem szaty graficznej i wprowadzeniem nowej identyfikacji wizualnej, wdrożyliśmy również nowoczesne rozwiązania programistyczne tj.: smarty, cache’owanie treści i umieszczenie wortalu na dedykowanym serwerze, na którym utrzymywana jest tylko nasza witryna. Dzięki tym rozwiązaniom, serwis jest czytelny i spójny graficznie oraz działa znacznie szybciej – powiedział Paweł Netczuk, Dyrektor Generalny Mediarun.pl.

– Obok tych zmian wprowadziliśmy właśnie jeszcze dwie nowości – jako pierwsi wśród serwisów branżowych rozpoczęliśmy zamieszczanie relacji filmowych z wydarzeń, na których nasi redaktorzy i dziennikarze są obecni, przykładem tego jest materiał wideo z gali Webstarfestival.

Kolejnym ciekawym i nowatorskim rozwiązaniem jest eksponowanie informacji o popularności wszystkich artykułów opublikowanych na naszych łamach, poprzez zamieszczenie obok nich od jednej do pięciu gwiazdek – dodał Paweł Netczuk.

http://www.mediarun.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry