Branża domen spotka się na MeetDomainers w Warszawie

14 października 2011 roku już po raz piąty osoby związane z branżą domen spotkają się na konferencji MeetDomainers. Poprzednie edycje tej imprezy odbyły się w Krakowie, Warszawie, Sopocie i Manchesterze.

W tym roku Organizatorzy proponują między innymi warsztaty „Negocjacje przy sprzedaży domen” oraz sesję poświęconą alternatywnym formom inwestowania wolnych środków finansowych. Na MeetDomainers nie zabraknie przedstawicieli organizacji, które rozdają karty na polskim i międzynarodowym rynku domen: będzie NASK (rejestr domen .pl), Aftermarket.pl (największa giełda domen w Polsce), Sedo czy NameDrive (potentaci na międzynarodowym rynku parkowania domen).

Branża domen spotka się na MeetDomainers w Warszawie 1Kolejna atrakcja czekająca na Uczestników MeetDomainers to jedyna w Polsce aukcja domen na żywo. Dwa lata temu najdroższa domena lekarze.pl sprzedana na aukcji w Warszawie kosztowała 135 tys. złotych. Rok temu w Sopocie komplet startup.pl i start-up.pl został wylicytowany za 44 tys. złotych. W sumie na trzech aukcjach w Polsce udało się sprzedać domeny za blisko 700 tys. złotych. Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany tym, za ile sprzeda się posiadana przez niego domena – może wysłać propozycje swoich nazw do organizatorów.

Na Spotkaniu nie zabraknie też okazji do networkingu i bezpośredniego poznania wielu osób profesjonalnie zajmujących się inwestowaniem w domeny. Jak co roku na zakończenie konferencji odbędzie się impreza w jednym z popularnych klubów, gdzie będzie można rozmawiać o domenach (i nie tylko) w przyjaznej atmosferze.

MeetDomainers jest przeznaczone zarówno dla długoletnich „domainerów” jak również dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z „domainingiem” (forma inwestowania pieniędzy w domeny internetowe). Uczestnicy Spotkania chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a każdy zainteresowany domenami zostanie ciepło przyjęty przez „starych wyjadaczy” – zapewnia Daniel Dryzek, organizator spotkania.

Dla Czytelników naszego serwisu mamy dwa zaproszenia w promocyjnej cenie 369 zł. Aby skorzystać z niższej ceny wystarczy w uwagach w formularzu rejestracyjnym dopisać „e-biznes.pl”. Pierwsze dwie osoby skorzystają z promocyjnych warunków. Standardowa cena biletów obowiązująca do końca sierpnia wynosi 492 złote z VAT.

Więcej informacji o MeetDomainers znaleźć można na stronie Spotkania: www.meetdomainers.eu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top