MeetDomainers – znamy agendę

Stu specjalistów z Polski i zagranicy spotka się w Warszawie, żeby rozmawiać o alternatywnych formach inwestowania. Na MeetDomainers pojawią się zwolennicy inwestowania w domeny, wino, turbiny wiatrowe czy startupy.

MeetDomainers – znamy agendę 114 października w Hotelu Polonia Palace odbędzie się piąta edycja popularnego w branży domen spotkania MeetDomainers. Kilkunastu cenionych ekspertów podzieli się z uczestnikami wiedzą o domenach, negocjacjach przy ich sprzedaży oraz alternatywnym inwestowaniu. Wśród prelegentów między innymi Krzysztof Kowalczyk (partner w funduszu venture capital HardGamma Ventures), Ewa Kastory (prezes Grupy training&consulting) i Piotr Konopka (CEO Inwestycje Kapitałowe).

Razem z żoną Agnieszką pracowaliśmy kilka miesięcy, żeby to Spotkanie było największe i najlepsze z naszych dotychczasowych. Będzie to bardzo intensywny dzień. Zaprosiliśmy fachowców, którzy doskonale znają się na tym co robią. Przyjedzie też wielu inwestorów i gości z zagranicy. Nie mogę się też doczekać wyników aukcji domen. W tym roku licytacja większości z 45 nazw rozpocznie się od złotówki, a inwestorzy wycenią ile faktycznie są dla nich warte. Po konferencji zapraszamy do Opera Club na wspólną imprezę – powiedział Daniel Dryzek, organizator MeetDomainers i założyciel pierwszego w Polsce funduszu domen ddfund.eu.

Głównym sponsorem Spotkania jest firma ZeroPark.com, która po raz pierwszy publicznie zaprezentuje swój międzynarodowy projekt zarabiania na domenach. MeetDomainers wspierane jest także przez największe giełdy domen w Polsce: Aftermarket.pl oraz premium.pl, czołowych rejestratorów: EuroDNS i nazwa.pl oraz firmy parkingowe NameDrive i Sedo. Redakcje e-biznes.pl i AZnews.pl są patronami medialnymi imprezy.

Warto dodać, że dziś jest ostatni dzień rejestracji na Spotkanie. Szczegóły na stronie: meetdomainers.eu.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry