MeetDomainers – znamy agendę

Stu specjalistów z Polski i zagranicy spotka się w Warszawie, żeby rozmawiać o alternatywnych formach inwestowania. Na MeetDomainers pojawią się zwolennicy inwestowania w domeny, wino, turbiny wiatrowe czy startupy.

MeetDomainers – znamy agendę 114 października w Hotelu Polonia Palace odbędzie się piąta edycja popularnego w branży domen spotkania MeetDomainers. Kilkunastu cenionych ekspertów podzieli się z uczestnikami wiedzą o domenach, negocjacjach przy ich sprzedaży oraz alternatywnym inwestowaniu. Wśród prelegentów między innymi Krzysztof Kowalczyk (partner w funduszu venture capital HardGamma Ventures), Ewa Kastory (prezes Grupy training&consulting) i Piotr Konopka (CEO Inwestycje Kapitałowe).

Razem z żoną Agnieszką pracowaliśmy kilka miesięcy, żeby to Spotkanie było największe i najlepsze z naszych dotychczasowych. Będzie to bardzo intensywny dzień. Zaprosiliśmy fachowców, którzy doskonale znają się na tym co robią. Przyjedzie też wielu inwestorów i gości z zagranicy. Nie mogę się też doczekać wyników aukcji domen. W tym roku licytacja większości z 45 nazw rozpocznie się od złotówki, a inwestorzy wycenią ile faktycznie są dla nich warte. Po konferencji zapraszamy do Opera Club na wspólną imprezę – powiedział Daniel Dryzek, organizator MeetDomainers i założyciel pierwszego w Polsce funduszu domen ddfund.eu.

Głównym sponsorem Spotkania jest firma ZeroPark.com, która po raz pierwszy publicznie zaprezentuje swój międzynarodowy projekt zarabiania na domenach. MeetDomainers wspierane jest także przez największe giełdy domen w Polsce: Aftermarket.pl oraz premium.pl, czołowych rejestratorów: EuroDNS i nazwa.pl oraz firmy parkingowe NameDrive i Sedo. Redakcje e-biznes.pl i AZnews.pl są patronami medialnymi imprezy.

Warto dodać, że dziś jest ostatni dzień rejestracji na Spotkanie. Szczegóły na stronie: meetdomainers.eu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top