Męskie zakupy online

Opublikowano: 30 września 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Portal Ceneo.pl przeprowadził we wrześniu ankietę wśród swoich użytkowników. Pod lupę zostały wzięte głównie preferencje zakupowe Panów – ma to związek z Dniem Chłopaka, który w Polsce obchodzimy 30 września. W ankiecie padło również kilka pytań dotyczących tej okazji.

Z udzielonych odpowiedzi wynika, ze aż 52% mężczyzn nie obchodzi tego święta. W przeprowadzonej ankiecie jedno z zadanych pytań dotyczyło najczęściej odwiedzanych przez mężczyzn grup produktów. Spośród kategorii dostępnych na Ceneo.pl najwięcej z ankietowanych Panów wskazało na „sprzęt RTV” – 23 %, niewiele mniej wybrało „komputery” – 22%. Na to samo pytanie odpowiedziały również Panie – u kobiet bezkonkurencyjna okazała się kategoria „odzież, obuwie, dodatki”.
Męskie zakupy online 1
Panowie zostali zapytani o to, jaki prezent na Dzień Chłopaka chcieliby dostać. Spośród podanych opcji najwięcej głosów dostała płyta CD. Na drugim miejscu znalazł się zegarek, a na trzecim z alkohol oraz konsola do gier.

Mało popularne okazały się chętnie kupowane przez Panie ubrania – krawat, bluza, czy sweter – to niezbyt trafny pomysł na prezent.

Raport: http://www.ceneo.pl/info/meskie_zakupy_online.pdf

Hanna LaskowskaMęskie zakupy online

Podziel się!

O autorze

hania