Microsoft ma nowe logo

Po raz pierwszy od 25 lat firma Microsoft zmieniła swoje logo. Ma łączyć historię firmy z jej przyszłością.

Od 1987 roku Microsoft wykorzystywał to samo, zapisane pogrubioną i pochyloną czcionką logo. Wczoraj firma przedstawiła nowy znak graficzny. Obok lżejszego napisu z nazwą (zapisanego czcionką Segoe) pojawia się w nim czterokolorowy kwadrat – całość ma być świeża i nowoczesna.

Microsoft ma nowe logo 1

Dla Microsoftu to bardzo ważny rok i zmiana logo dobrze wpisuje się w ten kontekst. Wiele nowych i odświeżonych produktów to także nowe znaki graficzne. Odświeżenie logo ma być sygnałem odnoszącym się do historii firmy, ale także jej przyszłości.

http://www.youtube.com/watch?v=OzkZWvAJUr0&feature=player_embedded

Nowe logo pojawiło się już na stronie Microsoft.com, wkrótce zobaczyć będzie można je w reklamach telewizyjnych firmy. Wyróżnia również trzy sklepy Microsoftu (w Bostonie, Seattle i Bellevue).

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry