Microsoft Office dla iOS i Androida?

Według informacji przekazanych przez BGR.com Microsoft planuje wydanie pełnego pakietu Office dla urządzeń obsługiwanych przez iOS i Androida.

Microsoft Office dla iOS i Androida? 1BGR.com podaje, że premiera Microsoft Office dla konkurencyjnych wobec Windows Phone urządzeń odbędzie się w listopadzie tego roku.

Wydanie przez Microsoft wersji swego pakietu biurowego dla konkurencji może wydać się podcinaniem skrzydeł Windows Phone. Zdobywając jednak doświadczenie w stworzeniu dotykowej wersji Office dla Windows Phone, Microsoft jest w stanie udostępnić w pełni dopracowany pakiet biurowy wśród nowych odbiorców.

Nie bez znaczenia jest przyzwyczajenie potencjalnych klientów do produktów Microsoftu, którzy – przynajmniej w przypadku Androida – z chęcią zmienią podstawowy program biurowy.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry