Microsoft Office w EduAkcji

Microsoft zainaugurował program „Microsoft Office w EduAkcji”, w ramach którego firma oferuje studentom, uczniom oraz pracownikom sektora edukacyjnego pakiety biurowe Microsoft Office na preferencyjnych warunkach.
Do zakupu pakietów w ramach oferty promocyjnej uprawnia posiadanie dokumentu potwierdzającego status studenta, ucznia lub pracownika sektora edukacji. Oferowana licencja uprawnia uczestników programu do korzystania z pakietu biurowego Office w wersji 2003 PL oraz zakupu nośnika Office 2007 PL w promocyjnej cenie, w momencie udostępnienia nowego produktu w ramach programu „Microsoft Office w EduAkcji”.

Uprawnionymi do zakupu licencji Microsoft Office Standard lub Professional w programie „Microsoft Office w EduAkcji” są studenci i uczniowie na podstawie aktualnych legitymacji szkolnych i studenckich oraz nauczyciele, wychowawcy, trenerzy i instruktorzy na podstawie aktualnego zaświadczenia o zatrudnieniu w placówce edukacyjnej. Każda z tych osób może zakupić jeden pakiet biurowy Microsoft Office. Oferowana licencja staje się własnością kupującego i nie wygasa, kiedy kupujący traci status uprawniający do zakupu. Licencja jest imienna i nie może zostać przekazana ani sprzedana innej osobie, dlatego pozwala na użytkowanie oprogramowania wyłącznie przez właściciela, na jednym komputerze, jedynie w celach niekomercyjnych.

„Prezentowana oferta została przygotowana specjalnie z myślą o uczniach, studentach oraz pracownikach sektora edukacji. Program EduAkcja jest uzupełnieniem naszej współpracy i działań na rzecz środowisk szkolnych, studenckich i akademickich. Ich celem jest umożliwienie szkołom, uczelniom i ich wychowankom łatwego dostępu do technologii, a także wymianę doświadczeń i edukację technologiczną. Oferta przedstawiona w ramach programu EduAkcja umożliwi jego uczestnikom dostęp do legalnego oprogramowania i pozwoli jeszcze pełniej korzystać z technologii na rzecz własnego rozwoju i edukacji” – powiedział Michał Jaworski, dyrektor ds. polityki korporacyjnej w polskim oddziale Microsoft.

Oferowane pakiety zawierają licencję Microsoft Office 2007 PL oraz nośniki Microsoft Office 2003 PL. Licencja Microsoft Office 2007 uprawnia uczestników programu do użytkowania oprogramowania w wersji 2003 oraz skorzystania z oferty promocyjnej na zakup nośnika Microsoft Office 2007 PL w momencie udostępnienia go w ramach programu „Microsoft Office w EduAkcji”.

W ramach programu „Microsoft Office w EduAkcji” licencja Microsoft Office Standard kosztuje 198,86 zł brutto, a Microsoft Office Professional – 278,75 zł brutto. Kupujący ponosi również koszty transportu, które wynoszą 5,25 zł brutto.

„Microsoft Office w EduAkcji” jest jednym z programów współpracy ze szkołami, studentami i środowiskami akademickimi, prowadzonych przez Microsoft w Polsce. Firma prowadzi szeroko zakrojone działania mające na celu wspieranie społeczności studentów, pasjonujących się i zajmujących na co dzień technologiami informatycznymi, oferując im możliwość dostępu do wiedzy i technologii Microsoft oraz udziału w licznych programach praktyk i staży studenckich, zarówno w polskim oddziale firmy, jak i w jej centrali w Redmond. Microsoft prowadzi również programy, w ramach których przekazuje na rzecz uczelni i placówek prowadzących szkolenia informatyczne darmowe oprogramowanie, służące do prowadzenia zajęć dydaktycznych i zapoznawania uczestników z nowymi technologiami.

www.edu-akcja.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry