Microsoft rozbudowuje pakiet Office Live dla małego biznesu

Microsoft zapowiedział szereg usprawnień do swojego produktu Office Live Small Business. Wbrew pozorom nie jest to pakiet biurowy online, ale zestaw usług hostingowych i pokrewnych – podaje TechCrunch.
Office Live wystartował w lutym 2006. Miał za zadanie konkurować z podobną usługą oferowaną przez Yahoo!. W nowej wersji wprowadzono:

– “Store Managera” – rozwiązanie dla małych e-sklepów, które pozwala sprzedawać produkty bezpośrednio lub przez eBay (39,95 dolarów na miesiąc)
– możliwość rocznego bezpłatnego korzystania z zaawansowanego systemu poczty biznesowej (własna domena, maksymalnie 100 kont, każde z 5 GB miejsca)
– zwiększone możliwości edytowania wielu stron naraz
– synchronizację z Outlookiem
– moduł do prowadzenia kampanii mailingowych (bezpłatny w fazie testowej)

Pewne rozbawienie (Microsoft nazywa to usprawnieniem?) wśród dziennikarzy TechCrunch wywołała informacja o wprowadzeniu obsługi Office Live Small Business za pośrednictwem przeglądarki Firefox.

Co ciekawe, podstawowy hosting w MS (domena, standardowy e-mail, serwer wirtualny) nadal jest darmowy. Najtańszy pakiet w Yahoo! kosztuje tymczasem 11,95 USD.

Źródło: TechCrunch

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry