Milion maili w SARE

Za pośrednictwem SARE – pierwszego polskiego narzędzia do e-mail marketingu dostępnego w modelu ASP – wysłano właśnie milionową wiadomość e-mail. Oznacza to już ponad 70 GB przesłanych informacji. Średnio co 44 sekundy któryś z odbiorców otrzymuje maila wysłanego dzięki wykorzystaniu tego systemu.

„Milion maili wysłanych za pomocą naszego systemu w ciągu czterech miesięcy jego istnienia na rynku, to dla nas powód do dumy, ale także okazja do podsumowania Obserwujemy rosnące znaczenie E-mail marketingu, co oznacza, że ludzie coraz bardziej przekonują się do poczty elektronicznej jako taniego i skutecznego medium, wykorzystywanego zarówno przez duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy. Cieszy nas związana z tym duża popularność SARE.” .” – mówi Krzysztof Dębowski, odpowiedzialny za markę SARE.

Na pierwszy milion złożyły się kampanie e-mailingowe przeprowadzone nie tylko w Polsce, ale także za granicą.
Dla Polaków mieszkających w nowym Nowym Jorku rozesłano przez SARE kampanię informującą o koncercie „Polska Noc na Manhattanie”. Mailing został rozesłany do wszystkich interneutów zapisanych w bazie klubu. Poza spełnieniem jednorazowego celu, kampania przyniosła klubowi nowych, stałych klientów.

W Polsce wśród klientów korzystających z SARE znalazł się warszawski NOBO Bar, który w swoim newsletterze informuje klubowiczów o bieżących wydarzeniach, sieć megamarketów MediaMarkt, która regularnie dostarcza klientom informacje o nowościach i promocjach, producent odzieży młodzieżowej Reporter, a także English First, Absolut meble biurowe, AgrosNova, GTFI, Platforma Obywatelska, Fundacja Izabeli i Adama Małyszów. Firmy Agape oraz ClickAd zostały partnerami handlowymi SARE włączając system do swojej oferty. Z SARE korzystają również dzienne serwisy informacyjne Mediarun, Wirtualne Media, Serwis Prasowy oraz magazyn innowacji marketingowych Modern Marketing.

„Przykładając dużą wagę do edukacji i promocji E-mail marketingu szkolimy agencje reklamowe i domy mediowe jak skutecznie wykorzystywać ten kanał komunikacji. Dużą wagę przywiązujemy również do edukacji w zakresie działań zgodnych z obowiązującym prawem, aby być skutecznym, ale nie zostać spamerem.” – podsumowuje Dębowski.

Już wkrótce przedstawiciele SARE wezmą udział między innymi w Dniach Marketingu Bezpośredniego Boomerang oraz III Kongresie Public Relations w Rzeszowie. Prowadzone prelekcje to jeden ze sposobów promowania wykorzystania poczty elektronicznej w celach marketingowych.

http://www.sare.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry