Militaria.pl na żywo

Opublikowano: 6 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od wczoraj klienci sklepu internetowego Militaria.pl mają możliwość konsultacji on-line ze sprzedawcą, podczas zakupów w sieci Internet. Wdrożeniem oprogramowania „LiveChat”, zajęła się Agencja Interaktywna Adv.pl.

– Militaria.pl to jedno z najbardziej zaawansowanych marketingowo i technologicznie przedsięwzięć w polskim e-commerce. We współpracy z Agencja Interaktywną Adv.pl udaje nam się być zawsze o krok do przodu, wyznaczając jednocześnie nową drogę w systemach sprzedażowych na naszym rynku. Zostało to dostrzeżone m.in. przez Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego, przyznając Militaria.pl nagrodę Boomerang, za największe i najbardziej profesjonalne przedsięwzięcie e-commerce.- mówi Tomasz Szulc, Dyrektor Marketingu Militaria.pl.

http://www.militaria.pl

Sylwester KozakMilitaria.pl na żywo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.