Mini.wp.pl bardziej rozrywkowe

Opublikowano: 3 grudnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Mini.wp.pl wzbogaca swoją zawartość o kolejne serwisy rozrywkowe. Przez telefon komórkowy można od dziś korzystać z witryn nocoty.pl i niewiarygodne.pl.

Od teraz każdy, kto chce być na bieżąco z życiem gwiazd, może przez telefon sprawdzić najnowsze newsy i prześledzić rynek show-biznesu, sięgając do fotorelacji, realstory i lovestory. Nocoty.pl to bowiem plotki o panach i paniach, galerie zdjęć, multimedia, katalog celebrities. Serwis skierowano do wszystkich miłośników „światowego życia”, uwielbiających błysk fleszy, czerwone dywany, niesamowite historie miłosne, małe i większe gwiazdorskie skandale.

Przez „komórkę” i inne urządzenia mobilne dostępny jest też serwis niewiarygodne.pl – witryna dla osób interesujących się zjawiskami paranormalnymi. Oprócz tematów, takich jak: UFO, siły nadprzyrodzone czy przepowiednie, znaleźć w nim można artykuły poświęcone niezbadanym kulturom, wojskowym eksperymentom, teoriom spiskowym. Przez telefon sięgnąć można do działów: duchy, dziwactwa, znaleziska, religia, apokalipsa, obejrzeć galerie zdjęć, a w każdy piątek – zapoznać się z najdziwniejszymi newsami tygodnia.

Chcemy dostarczać przez telefon rzetelną informację i dobrą rozrywkę, tego bowiem użytkownicy szukają najczęściej i z tego najchętniej korzystają. – mówi Piotr Malec, Zastępca Dyr. Pionu Programowego ds. Serwisów Społecznościowych i Edukacyjnych – Niedawno serwis mini.wp.pl wzbogaciliśmy o dodatkowy, atrakcyjny kontent sportowy, z dziedziny nowych technologii i motoryzacji, informacje z serwisu Kobieta, opisy filmów, moduły galeriowe. Teraz do oferty WP dostępnej przez urządzenia mobilne doszły popularne portalowe serwisy rozrywkowe.

Nocoty.pl w niecały rok od uruchomienia zyskał grono wiernych użytkowników, a miesięczna liczba jego odsłon przekroczyła 53 miliony, plasując nocoty.pl w czołówce witryn plotkarskich. Podobnie ma się rzecz z niewiarygodne.pl, który w pierwszym miesiącu działalności osiągnął ponad 10 milionów odsłon – dodaje Joanna Ruczyńska, Zastępca Dyrektora Pionu Programowego ds. Serwisów Rozrywkowych – Zarówno plotki o gwiazdach, jak i tematyka zjawisk pozazmysłowych są tematami niezwykle popularnymi wśród użytkowników sieci, stąd decyzja udostępnienia wersji mobilnych witryn.

Hanna LaskowskaMini.wp.pl bardziej rozrywkowe

Podziel się!

O autorze

hania