Mini.wp.pl bardziej rozrywkowe

Mini.wp.pl wzbogaca swoją zawartość o kolejne serwisy rozrywkowe. Przez telefon komórkowy można od dziś korzystać z witryn nocoty.pl i niewiarygodne.pl.

Od teraz każdy, kto chce być na bieżąco z życiem gwiazd, może przez telefon sprawdzić najnowsze newsy i prześledzić rynek show-biznesu, sięgając do fotorelacji, realstory i lovestory. Nocoty.pl to bowiem plotki o panach i paniach, galerie zdjęć, multimedia, katalog celebrities. Serwis skierowano do wszystkich miłośników „światowego życia”, uwielbiających błysk fleszy, czerwone dywany, niesamowite historie miłosne, małe i większe gwiazdorskie skandale.

Przez „komórkę” i inne urządzenia mobilne dostępny jest też serwis niewiarygodne.pl – witryna dla osób interesujących się zjawiskami paranormalnymi. Oprócz tematów, takich jak: UFO, siły nadprzyrodzone czy przepowiednie, znaleźć w nim można artykuły poświęcone niezbadanym kulturom, wojskowym eksperymentom, teoriom spiskowym. Przez telefon sięgnąć można do działów: duchy, dziwactwa, znaleziska, religia, apokalipsa, obejrzeć galerie zdjęć, a w każdy piątek – zapoznać się z najdziwniejszymi newsami tygodnia.

Chcemy dostarczać przez telefon rzetelną informację i dobrą rozrywkę, tego bowiem użytkownicy szukają najczęściej i z tego najchętniej korzystają. – mówi Piotr Malec, Zastępca Dyr. Pionu Programowego ds. Serwisów Społecznościowych i Edukacyjnych – Niedawno serwis mini.wp.pl wzbogaciliśmy o dodatkowy, atrakcyjny kontent sportowy, z dziedziny nowych technologii i motoryzacji, informacje z serwisu Kobieta, opisy filmów, moduły galeriowe. Teraz do oferty WP dostępnej przez urządzenia mobilne doszły popularne portalowe serwisy rozrywkowe.

Nocoty.pl w niecały rok od uruchomienia zyskał grono wiernych użytkowników, a miesięczna liczba jego odsłon przekroczyła 53 miliony, plasując nocoty.pl w czołówce witryn plotkarskich. Podobnie ma się rzecz z niewiarygodne.pl, który w pierwszym miesiącu działalności osiągnął ponad 10 milionów odsłon – dodaje Joanna Ruczyńska, Zastępca Dyrektora Pionu Programowego ds. Serwisów Rozrywkowych – Zarówno plotki o gwiazdach, jak i tematyka zjawisk pozazmysłowych są tematami niezwykle popularnymi wśród użytkowników sieci, stąd decyzja udostępnienia wersji mobilnych witryn.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top