Mistrzostwa Europy Siatkarzy w WP

Wirtualna Polska uruchomiła witrynę dedykowaną rozgrywanym w Turcji siatkarskim Mistrzostwom Europy – mesiatkarzy.wp.pl. Od dziś można śledzić na jej stronach przebieg turnieju, sprawdzać wyniki rozgrywek, sięgać do aktualnych wiadomości.

Główna strona serwisu przedstawia najświeższe informacje o mistrzostwach, wydarzeniach okołoturniejowych i zawodnikach. Prezentowana na niej interaktywna mapa pozwala – po najechaniu kursorem na wybrane państwo – uzyskać podstawowe informacje na temat reprezentującej je drużyny (imię i nazwisko trenera, odniesione sukcesy, liczba dotychczasowych startów w ME). Można z niej przejść do dokładnego opisu reprezentacji.

Zależało nam na tym, by użytkownik otrzymał kompleksowe informacje na temat interesującej go kadry. Prezentujemy jej sylwetkę i skład, przedstawiamy trenera i największą gwiazdę, informujemy o mocnych i słabych stronach, sukcesach, porażkach. Internauta z miejsca przejść może do wszystkich wiadomości, które dotyczą danej reprezentacji, wyników rozegranych przez nią meczów, galerii zdjęć. W witrynie prezentujemy ponadto najciekawsze newsy z innych dyscyplin. Zresztą dzięki systemowi linkowań użytkownik może stąd szybko dotrzeć do ogólnotematycznego serwisu sport.wp.pl. – mówi Rafał Miernik, Kierownik Działu Sport w Wirtualnej Polsce.

Dział „Turniej” to bieżące wiadomości dotyczące mistrzostw, dokładny terminarz rozgrywek, prezentacja aren w Stambule i Izmirze, historia ME. W sekcji „Estra” publikowane są galerie zdjęć; jest tu też odnośnik do dedykowanego imprezie forum użytkowników.

Szczególną uwagę poświęcamy reprezentacji Polski. W rozbudowanej sekcji Poznaj Kadrę przedstawiamy m.in. dokładny przebieg kariery zawodowej wszystkich naszych reprezentantów. Będziemy też relacjonować, minuta po minucie, mecze rozgrywane przez nasz skład. Przypomnę tylko, że Polska zmierzy się w pierwszej fazie grupowej z Francją, Niemcami i Turcją. Wyniki wszystkich pojedynków, faz grupowych i fazy pucharowej, śledzić można na głównej stronie serwisu. – dodaje Rafał Miernik.

Pod adresem mesiatkarzy.wp.pl użytkownicy znajdą też wkrótce komentarze ekspertów i autorskie opracowania dziennikarzy sportowych WP.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry