Mistrzyni olimpijska promuje Militaria.pl

Opublikowano: 12 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Renata Mauer-Różańska, mistrzyni olimpijska w Strzelectwie Sportowym promuje sklep internetowy Militaria.pl. Wizerunek medalistki zachęca Internautów do zakupów w największym w sieci Internet sklepie z bronią nie wymagającą zezwolenia.

– Militaria.pl to nowoczesny sklep internetowy. Potwierdzeniem są podejmowane przez nas działania promocyjne, wykorzystujące wizerunek znanej i cenionej osoby, jak również zaawansowana technologicznie platforma e-commerce Exigo. Autorytet Pani Renaty Mauer pomaga nam popularyzować w Polsce strzelectwo sportowe jako sposób na spędzanie wolnego czasu, doskonalenia swej precyzji i cierpliwości. Nasze działania promują także nowe formy sprzedaży, dzięki czemu coraz więcej osób przekonuje się do zakupów on-line.- mówi Tomasz Szulc, Dyrektor ds. Marketingu w Militaria.pl.

http://www.militaria.pl

Sylwester KozakMistrzyni olimpijska promuje Militaria.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.