MIXX 2008 – nagrody dla najlepszych kampanii interaktywnych

Opublikowano: 16 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska po raz drugi organizuje Konkurs MIXX Awards. Gala MIXX Awards 2008, na której zostaną wręczone nagrody za najlepsze interaktywne kampanie roku odbędzie się 6 listopada w warszawskim klubie Platinium.
Jury polskich nagród MIXX oceni i nagrodzi najlepsze cyfrowe i interaktywne rozwiązania marketingowe.  Wszystkie zgłoszenia będą rozpatrywane w oddzielnych kategoriach i oceniane przez profesjonalne jury, które składać się będzie ze specjalistów pracujących w różnych dziedzinach biznesu. Momentem kulminacyjnym będzie przyznanie nagrody ,,Best In Show”. Zwycięzca w tej kategorii zostanie nagrodzony przez IAB Polska zgłoszeniem kampanii do nagrody  „International Interactive Advertising Award 09”. Ponad to stowarzyszenie IAB Polska sponsoruje wyjazd zwycięzcy na galę MIXX Awards w Stanach Zjednoczonych.

Kategorie konkursowe:

•     kampania wizerunkowa
•     wprowadzenie nowego produktu na rynek
•     bezpośredni odzew
•     najlepsze zastosowanie nowych mediów

Ostateczny termin zgłoszeń konkursowych upływa 8 października 2008r.
Zgłoszenia kreacji do konkursu:http://obslugakonkursow.pl/mixx

Dodatkowo zespół złożony z członków IAB Polska przyzna także nagrody w kategoriach:

•     życiowe dokonania
•     e-marketer roku
•     agencja roku

Koncepcja nagród “ Marketing and Interactive Excellence (MIXX) Awards”, została rozwinięta przez IAB US. Nagradzane są najlepsze interaktywne kampanie roku. Przy przyznawaniu nagród MIXX oceniane są wszystkie części kampanii: począwszy od strategii i kreacji, poprzez wybór mediów, aż po efektywność i ROI.

W tym roku do głosowania w konkursie MIXX Awards 2008 zostanie wykorzystany profesjonalny system Cadera. System ten wykorzystywany był przy takich konkursach jak: KTR, EFFIE czy Media Trendy. Cadera pozwoli na sprawne i szybkie przeprowadzeni głosowania.

Wyniki konkursu będą audytowane przez PricewaterhouseCoopers – wiodącą firmę doradczą oferującą doradztwo w zakresie audytu i podatków klientom zarówno z sektora publicznego , jak i prywatnego.

Hanna LaskowskaMIXX 2008 – nagrody dla najlepszych kampanii interaktywnych

Podziel się!

O autorze

hania