MobiJOY! Mobile Marketing i One-2-One z Q&AConsulting

Opublikowano: 28 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Q&AConsulting pozyskała dwóch nowych klientów. Rozpoczęła współpracę w zakresie kompleksowej obsługi PR z MobiJOY! – agencją marketingu mobilnego oraz z One-2-One – integratorem usług mobilnych.

Celem komunikacyjnym jest umacnianie wizerunku MobiJOY!. Z kolei pozycjonowanie One-2-One jako firmy oferującej zaawansowane narzędzia mobilne wykorzystywane przez media oraz zintegrowane usługi dodane w telefonii komórkowej.

One-2-One jest spółką portfelową MCI Management S.A., funduszu typu venture capital, notowanego na GPW. Wcześniej obie firmy w zakresie PR obsługiwane były przez Rowland Communications.

– Mamy dużą satysfakcję, że możemy wspomagać komunikacyjnie firmy, które należą obecnie do najdynamiczniej rozwijającej się branży w Polsce i na świecie. Rozpoczynając współpracę z MobiJOY! i One-2-One zatrudniliśmy nową osobę, która zdobyła doświadczenie w kontaktach z tego typu firmami podczas pobytu w USA – powiedziała Aneta Sadowska Consultant Partner Q&AConsulting.

Sylwester KozakMobiJOY! Mobile Marketing i One-2-One z Q&AConsulting

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.