Mobilna promocja A.pl

Kierowcy stojący w warszawskich korkach mogą od niedawna odnieść z tego powodu korzyści. Wszystko dzięki delikatesom internetowym A.pl, które wprowadziły właśnie nową samochodową promocję.

Kierowcy poruszający się po zatłoczonych ulicach stolicy, którzy spotkają na nich samochody dostawcze A.pl, mogą wziąć udział w sms-owej akcji rabatowej. Poza standardową reklamą sklepu, na karoseriach aut widoczny jest bowiem numer telefonu oraz specjalny kod. Osoba, która wyśle kod na podany numer otrzymuje 10 procentowy rabat na zakupy w A.pl.

– Klienci wskazują samochody dostawcze jako jedno z najważniejszych źródeł wiedzy o naszym sklepie, dlatego postanowiliśmy zorganizować akcję rabatową z w ich użyciem  – mówi Jakub Milewski koordynator działań e-commerce A.pl. –Chcemy by osoby, które spotkają nasze auta na ulicach nie tylko zapamiętały markę, ale także zaczęły działać, czyli odwiedziły naszą stronę i dokonały zakupu. Choć trudno jest przenieść działania prowadzone offline na online to nam to się jednak udało. Od początku kampanii rabaty pobrało już kilkaset osób – dodaje.

Kampania trwa od 3 tygodni. Rolę nośników pełni 8 samochodów dostawczych A.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top