Mobilny Morizon.pl już w AppStore

Opublikowano: 6 czerwca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Właśnie pojawiła się wersja aplikacji Morizon na urządzenia z systemem iOS. Aplikacja na system Apple pojawiła się blisko rok po premierze na telefonach z systemem Android.

Aplikacja umożliwia dostęp do podstawowych funkcjonalności czyli szukania i przedstawiania wyników. Dodatkowo twórcy zaproponowali możliwość ustawienia powiadomień o nowych ofertach spełniających nasze wymagania.

Użytkownicy urządzeń mobilnych to dynamicznie rosnąca grupa osób korzystających z serwisu morizon.pl, jakość naszych aplikacji powoduje bardzo duże zainteresowanie szukaniem nieruchomości na smarfonach oraz tabletach. Tylko bardzo dobrze i profesjonalnie przygotowane aplikacje mają szansę, tak jak morizon.pl, być nie tylko liderem rankingów aplikacji mobilnych, ale przede wszystkim zapewniać rzeczywistą użyteczność dla osób pragnących sprzedać czy kupić nieruchomość – powiedział Bolesław Drapella, Prezes Morizon S.A.

Obecnie w bazie Morizon.pl znajduje się ponad milion ofert.
Aplikacja jest do pobrania bezpłatnie z AppStore.

 

Sylwester KozakMobilny Morizon.pl już w AppStore

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.