Moblogi DJ’ów na witrynie Radiostacji

Słuchacze Radiostacji mogą teraz spojrzeć na świat oczami swoich ulubionych DJ’ów. Jest to możliwe dzięki moblogom, nowemu serwisowi na www.radiostacja.pl, gdzie najpopularniejsze głosy Radiostacji za pomocą telefonów komórkowych zamieszczają zdjęcia i krótkie filmiki.
Radiostacja udostępniła na swojej witrynie internetowej www.radiostacja.pl serwis m-blogowy. Najpopularniejsi prowadzący Radiostacji dzielą się na nim wszystkim tym, co sami zobaczą i co wydaje im się interesujące dla słuchaczy. Materiały w postaci zdjęć lub krótkich sekwencji wideo wykonywane są za pomocą telefonów komórkowych i przesyłane wraz z krótkim komentarzem na witrynę internetową.

Witryna Radiostacji umożliwia użytkownikom nie tylko słuchanie radia w dowolnym miejscu za pomocą sieci, zajrzenie do jego wnętrza za pomocą kamer internetowych, ale także wyjście na ulicę wraz z DJ’ami, spojrzenie na świat ich oczami i swobodne wyrażenie opinii na temat tego co widzą.

O pokoleniu słuchaczy Radiostacji mówi się nie bez racji m-generation   – uważa Jaga Ford – Dyrektor Marketingu grupy Eurozet. Telefon komórkowy jest dla niego nie tylko najbardziej naturalnym narzędziem komunikacji, a wręcz zjawiskiem popkulturowym. Naszym celem jest aby Radiostacja rozmawiała ze słuchaczami ich językiem o wszystkim, co dla nich ważne.

Projekt moblogów został opracowany przez agencję Mobijoy! – grupa One-2-One w ramach kompleksowego projektu komunikacji interaktywnej realizowanej dla Radiostacji i grupy Eurozet. W jego ramach w pierwszym kwartale 2007 uruchomiono nową witrynę internetową, która jest ciągle wzbogacana o nowe funkcjonalności.

www.radiostacja.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top