Moblogi DJ’ów na witrynie Radiostacji

Opublikowano: 12 września 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Słuchacze Radiostacji mogą teraz spojrzeć na świat oczami swoich ulubionych DJ’ów. Jest to możliwe dzięki moblogom, nowemu serwisowi na www.radiostacja.pl, gdzie najpopularniejsze głosy Radiostacji za pomocą telefonów komórkowych zamieszczają zdjęcia i krótkie filmiki.
Radiostacja udostępniła na swojej witrynie internetowej www.radiostacja.pl serwis m-blogowy. Najpopularniejsi prowadzący Radiostacji dzielą się na nim wszystkim tym, co sami zobaczą i co wydaje im się interesujące dla słuchaczy. Materiały w postaci zdjęć lub krótkich sekwencji wideo wykonywane są za pomocą telefonów komórkowych i przesyłane wraz z krótkim komentarzem na witrynę internetową.

Witryna Radiostacji umożliwia użytkownikom nie tylko słuchanie radia w dowolnym miejscu za pomocą sieci, zajrzenie do jego wnętrza za pomocą kamer internetowych, ale także wyjście na ulicę wraz z DJ’ami, spojrzenie na świat ich oczami i swobodne wyrażenie opinii na temat tego co widzą.

O pokoleniu słuchaczy Radiostacji mówi się nie bez racji m-generation   – uważa Jaga Ford – Dyrektor Marketingu grupy Eurozet. Telefon komórkowy jest dla niego nie tylko najbardziej naturalnym narzędziem komunikacji, a wręcz zjawiskiem popkulturowym. Naszym celem jest aby Radiostacja rozmawiała ze słuchaczami ich językiem o wszystkim, co dla nich ważne.

Projekt moblogów został opracowany przez agencję Mobijoy! – grupa One-2-One w ramach kompleksowego projektu komunikacji interaktywnej realizowanej dla Radiostacji i grupy Eurozet. W jego ramach w pierwszym kwartale 2007 uruchomiono nową witrynę internetową, która jest ciągle wzbogacana o nowe funkcjonalności.

www.radiostacja.pl

Hanna LaskowskaMoblogi DJ’ów na witrynie Radiostacji

Podziel się!

O autorze

hania