Mocna strona Heureki

Nowa witryna internetowa agencji reklamowej Heureka otrzymała w grudniu tytuł ‘Strony miesiąca’ od portalu Webesteem.pl poświęconego projektowaniu serwisów WWW. Nagroda ta jest ważnym wyróżnieniem, ponieważ przyznawana jest przez niezależnych twórców, profesjonalistów w branży.

Serwis heureka.pl został oficjalnie uruchomiony w grudniu 2005 roku. Celem nowej strony WWW jest pokazanie innowacyjnego podejścia do marketingu, jakie charakteryzuje Heurekę. Podejście to wynika z głębokiego przekonania, że tradycyjna reklama traci swoją skuteczność i potrzebne są nowe pomysły, pozwalające na skuteczne dotarcie z przekazem reklamowym do grup docelowych.

Wyrazem przeświadczenia o zmianach zachodzących na rynku reklamowym jest umieszczony na głównej stronie witryny Heureka.pl manifest ‘Reklama umiera’. Każdy z użytkowników strony heureka.pl może sprawdzić swoją wiedzę na temat kryzysu tradycyjnej reklamy uczestnicząc w sondzie na ten temat (hureka.pl/sonda).

Do dyspozycji klientów agencji, profesjonalistów z branży reklamowej oraz wszystkich zainteresowanych marketingiem, oddany został także elektroniczny newsletter ‘Think-a-Head’. Jest on poświęcony niestandardowemu myśleniu w marketingu oraz najważniejszym światowym trendom w tej branży. Najlepsi eksperci Heureki analizują zmiany, które zachodzą w sposobie odbioru mediów przez konsumentów i prognozują wynikające z nich konsekwencje dla komunikacji marketingowej.

http://www.heureka.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry