mojeauto.pl i Polska Izba Motoryzacji nawiązały współpracę

Opublikowano: 25 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Internetowa platforma motoryzacyjna mojeauto.pl rozpoczęła współpracę z Polską Izbą Motoryzacji.

'PIM to bardzo sprawna organizacja. Połączenie sił jest niejako naturalnym efektem rozwoju obu podmiotów. Korzyści ze współpracy są obustronne, za nami wiele wspólnych, ciekawych przedsięwzięć. Kolejne, jeszcze ciekawsze, przed nami' – Michał Kluba, Prezes Zarządu Internet Service S.A., operatora mojeauto.pl.

'Zapotrzebowanie na informacje o szeroko rozumianym sektorze motoryzacyjnym w Polsce w ostatnich latach staje się coraz większe. Nie tylko o oferowanych w sprzedaży modelach aut, ale również o producentach części i komponentów dla motoryzacji. Prezentowany na stronach mojeauto.pl kontent dedykowany praktycznie wszystkim sektorom branży motoryzacyjnej w Polsce oraz stale rosnący zasięg portalu sprawia, że mojeauto.pl jest dla nas bardzo ważnym partnerem medialnym' – mówi Roman Kantorski, Prezes Polskiej Izby Motoryzacji.

http://www.mojeauto.pl

Sylwester Kozakmojeauto.pl i Polska Izba Motoryzacji nawiązały współpracę

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.