Mojeauto.pl razem z Onet.pl

Onet.pl wzbogaca swoją ofertę – w efekcie współpracy z operatorem Internetowej Platformy Motoryzacyjnej mojeauto.pl, firmą InterNet Service S.A. , internauci uzyskali dostęp do zupełnie przebudowanego serwisu Moto.onet.pl.

Serwis oferuje obszerne kompendium wiedzy związanej z tematyką 'czterech kółek’. Opracowane w przystępnej i atrakcyjnej formie informacje zostały dobrane z największą starannością tak, aby zainteresować zarówno typowych użytkowników dróg, jak i pasjonatów sportów samochodowych.

Strona główna prezentuje w przejrzysty sposób wszystkie działy serwisu. Czytelna nawigacja pozwala szybko dotrzeć do licznych podstron umożliwiając wybór ciekawego tematu. Szczególnie bogatą treść oferują Wiadomości. W ich skład wchodzą aktualizowane na bieżąco informacje z kraju i świata. Fani technicznych nowości mogą odnaleźć bogato ilustrowane informacje o premierach nowych modeli, ich charakterystykach i zastosowanych rozwiązaniach konstrukcyjnych.

Z myślą o zwykłych kierowcach przygotowano kompetentne omówienia najbardziej istotnych wydarzeń w branży, wyniki testów, raporty oraz praktyczne informacje dotyczące najnowszych uregulowań prawnych.

Szczególnie polecić można konfigurator samochodów – jest to specjalnie przygotowana baza danych z opisem dostępnych na polskim rynku aut. To interaktywne narzędzie znakomicie ułatwia wybór, umożliwiając ustalenie pożądanych cech pojazdu: od marki, poprzez kolor i wyposażenie dodatkowe, aż do możliwości kontaktu z dealerem w przypadku szczegółowych pytań.

Serwis publikuje również: zestawienie aktualnych promocji, rozbudowaną bazę testów zderzeniowych Euro NCAP oraz listę rekomendowanych dealerów samochodów nowych.

Współpraca z największym w Polsce portalem internetowym to efekt zapoczątkowanego trzy lata temu procesu przekształcania serwisu mojeauto.pl z platformy transakcyjnej w informacyjną. – Mamy nadzieję na owocny i dynamiczny rozwój naszej współpracy z Onet.pl mówi Michał Kluba, prezes InterNet Service S.A.

Mariusz Biedrzycki dyrektor działu komunikacji marketingowej Onet.pl dodaje: – jesteśmy bardzo zadowoleni z podjęcia współpracy. Najwyższa jakość treści naszych partnerów, w połączeniu z możliwościami dotarcia do użytkowników, jakimi dysponuje Onet.pl, pozwala założyć, że w niedługim czasie serwis Moto.onet.pl zdobędzie pozycję lidera rynku w swojej kategorii.

http://moto.onet.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry