mojeauto.pl: Testy 2006

Redakcja mojeauto.pl podsumowała testy i prezentacje samochodów, które w 2006 roku zagościły w mojeauto.pl. Te najczęściej porównywane przez Internautów, najbardziej spektakularne, a także te, które na długo pozostały w pamięci, znalazły się w specjalnym raporcie Testy 2006.
Od dawna już samochód przestał być dla wielu z nas jedynie środkiem lokomocji. Pojawia się coraz więcej kryteriów oceny pojazdu przez jego potencjalnego użytkownika. Coraz częściej wymagamy, aby auto dawało nam radość z prowadzenia oraz zapewniło nie tylko bezpieczną, ale także komfortową jazdę. Które samochody i w jakim stopniu spełniają preferowane przez na kryteria? Odpowiedzi na to pytanie Internauci mogą poszukać w sukcesywnie rozbudowywanym serwisie „Testy i prezentacje”, który jest dostępny na stronach Internetowej Platformy Motoryzacyjnej mojeauto.pl.

W serwisie znajdują się relacje z jazd testowych począwszy od małych samochodów miejskich przez rodzinne, terenowe po sportowe i luksusowe auta wielu dostępnych na polskim rynku marek.

www.motogazeta.mojeauto.pl/testy_2006

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top