Money.pl w Gazeta.pl

Money.pl i portal Gazeta.pl zawarły umowę o współpracy, na mocy której Money.pl dostarcza portalowi Gazeta.pl treści poświęcone małej i średniej przedsiębiorczości.

W wyniku podjętej współpracy, portal finansowy Money.pl prezentuje kontent dedykowany małym i średnim firmom w serwisie Firma portalu Gazeta.pl. Już od dziś użytkownicy Gazeta.pl mogą korzystać z zasobów przydatnych w prowadzeniu biznesu, takich jak bazy adresowe (w tym Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego), kalendarium podatkowego czy wskaźników (m.in. ubezpieczenia, zasiłki, wynagrodzenia, ryczałty diety). Udostępnione zostały także wzory umów i pisma procesowe.

– Korzyści ze współpracy są obustronne – mówi Robert Stalmach, zastępca szefa Działu Rozwoju Biznesu portalu Gazeta.pl. – Gazeta.pl otrzymuje wartościowy kontent, kompendium wiedzy dla przedsiębiorców, natomiast Money.pl jest obecne ze swoją marką w jednym z czołowych portali w Polsce.

Projekt ten jest początkiem współpracy obu portali. – Prowadzimy wstępne rozmowy na temat kolejnych wspólnych przedsięwzięć, ale na razie nie chcemy zdradzać szczegółów – dodaje Tomasz Bonek, redaktor naczelny Money.pl.

http://www.money.pl

http://www.gazeta.pl/firma

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top