Money.Waluty- nowa usługa Money.pl

Opublikowano: 21 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis Finansowy Money.pl uruchomił nową usługę Money.Waluty skierowaną do osób i firm wykorzystujących w codziennej działalności kursy średnie NBP. W ramach tej usługi użytkownik otrzymuje codziennie:
1. Aktualną tabelę kursów średnich NBP wysłaną bezpośrednio na wskazany przez użytkownika adres e-mail,
2. Aktualne kursy 4 walut wchodzących w skład dowolnie zdefiniowanego portfela wysyłane SMS-em na telefon komórkowy,
3. Dostęp do archiwum kursów średnich od 1993 roku bez żadnych ograniczeń (możliwość pobierania archiwalnych plików w popularnych formatach – umożliwiających dalsze dowolne przetwarzanie danych).

Cennik usługi został zróżnicowany ze względu na okres użytkowania. Opłata za 1 miesiąc korzystania z Money.Waluty wynosi 15 zł (18,30 zł brutto). Trzymiesięczny abonament kosztuje 39 zł (47,58 zł brutto).

– Money.Waluty jest odpowiedzią na zainteresowanie użytkowników Money.pl usługami tego typu, wyrażane w zapytaniach kierowanych do redakcji serwisu w ostatnim czasie – komentuje Arkadiusz Osiak, wiceprezes Money.pl Sp. z o.o..

Przesyłanie kursów średnich poprzez e-mail i SMS traktujemy jako rozpoznanie rynku. Jeśli wśród użytkowników będzie wystarczające zainteresowanie usługą, rozszerzymy zakres oferowanych danych w najbliższym czasie.

http://www.money.pl/Waluty

Sylwester KozakMoney.Waluty- nowa usługa Money.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.