Monster i Interia łączą siły

Wszystkie oferty pracy oraz artykuły eksperckie z serwisu kariery monsterpolska.pl publikowane są teraz w portalu internetowym INTERIA.PL. Dzięki nawiązanej współpracy, użytkownicy serwisu praca.interia.pl uzyskali dostęp do tysięcy ofert z Polski oraz ponad 60-ciu międzynarodowych serwisów Monstera.

Nowa witryna skierowana jest zarówno do osób, które aktywnie poszukują pracy, czy wiarygodnego źródła informacji na temat konkretnej branży, jak i tych, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami i trendami na rynku pracy.

Serwis praca.interia.pl, obok potężnej bazy ogłoszeń, dostarczy użytkownikom innowacyjnych narzędzi do wyszukiwania ofert pracy, kontaktu z potencjalnymi pracodawcami, a także setki materiałów eksperckich – w formie artykułów i filmów wideo – dotyczących planowania kariery, zarządzania oraz e-rekrutacji. Pracodawcy z kolei otrzymają w nim przestrzeń do zamieszczania swoich ofert pracy i możliwość przeglądania CV ponad 100 000 kandydatów, zaś w poszukiwaniu właściwej na dane stanowisko osoby pomogą im innowacyjne narzędzia rekrutacyjne Monster, przeznaczone specjalnie dla działów HR.

-Stworzenie serwisu we współpracy z monsterpolska.pl umożliwi naszym użytkownikom dostęp do ofert pracy nie tylko z Polski ale również z zagranicy. Unikalną wartość stanowią udostępniane w ramach serwisu porady na temat rynku pracy czy uprawnień pracowników. Mamy nadzieję, że serwis będzie miejscem przyjaznym zarówno dla poszukujących pracy, jak i dla pracodawców. Ci ostatni będą mogli uzyskać dostęp do baz CV, ale również aktywnie poszukiwać pracowników dzięki wykorzystaniu narzędzi służących do kreowania wizerunku firmy
– mówi Łukasz Regulski, Dyrektor pionu e-commerce w INTERIA.PL.

-Współpraca z Interią zwiększy nasze dotarcie  do setek tysięcy, wykwalifikowanych kandydatów, co będzie stanowić wartość dodaną dla pracodawców poszukujących najlepszych specjalistów z serwisem monsterpolska.pl
– mówi Małgorzata Majewska, Online Marketing Manager monsterpolska.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top