Monsters w Wirtualnej Polsce

Wampiry kontra wilkołaki. Wojna przeniosła się do Sieci. Strefa gier MMO Wirtualnej Polski wciąż się powiększa.
Do strefy Gier MMO Wirtualnej Polski dołączyła kolejna pozycja, „Monsters” (monsters.wp.pl). Dzięki temu, od teraz, bezlitosna walka między wilkołakami a wampirami prowadzona jest też… w Internecie. Wojna toczy się nie tylko o rewiry myśliwskie, ale też o dominację na świecie.

Użytkownik WP może opowiedzieć się po jednej ze stron – zostać wampirem lub wilkołakiem. Może ćwiczyć swoją siłę, zręczność, wytrzymałość i sprawność oraz zdobywać doświadczenie w walce. Gracz kupuje i sprzedaje wyposażenie – zbroję, broń, tajemnicze mikstury i pierścienie, poluje na wrogów, zdobywa ich wyposażenie oraz złoto. Ma możliwość rozbudowywania swojego Siedliska, tworzenia własnego Klanu, zdobywania sojuszników oraz przyjaciół.

Gry udostępnione przez Wirtualną Polskę – Delirium, Mafia, Dark Orbit, Piraci, Inwazja, Rycerze, Monsters – pozwalają na prowadzenie rozgrywek z osobami na całym świecie, są toczone w czasie rzeczywistym, umożliwiają też kontakt z innymi graczami poprzez wiadomości w grze, czat i forum.  Gry nie wymagają instalacji. Wystarczy zwykła przeglądarka internetowa. Wkrótce WP zaoferuje użytkownikom nowe tytuły.

www.monsters.wp.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry