Morizon rozpoczyna współpracę z o2: najDom.pl nowym partnerem wyszukiwarki

Wyszukiwarka nieruchomości Morizon.pl nawiązała współpracę z serwisem najDom.pl należącym do grupy o2. Na mocy zawartej umowy, oferty zamieszczane przez biura nieruchomości, deweloperów i osoby prywatne w morizon.pl, będą publikowane również w portalu najDom.pl.

morizonUmowa partnerska zapewnić ma korzyści zarówno użytkownikom najDom.pl, jak i ogłoszeniodawcom zamieszczającym oferty w Morizon.pl.

Szacujemy, że dzięki współpracy pomiędzy portalami, liczba realnych użytkowników serwisu morizon.pl aktywnie poszukujących nieruchomości, może wzrosnąć o 20 proc. W wyniku podpisania umowy Morizon zyska dodatkowy zasięg dla swoich ogłoszeniodawców. Korzyści w postaci wzrostu ilości otrzymywanych zapytań powinni zauważać w szczególności klienci pozycjonujący – ich oferty będą wyświetlane wysoko na listach wyników równocześnie w obu serwisach – powiedział Bolesław Drapella, prezes zarządu spółki Morizon.

Do tej pory Morizon.pl nawiązał współpracę m.in. z portalami: Anonse.pl, Money.pl, Trovit.pl, Mitula.com oraz z serwisami zagranicznymi. Zawartą współpracę wyróżnia fakt, że serwis najDom.pl będzie prezentował wyłącznie oferty własne oraz pochodzące z Morizon.pl, a oferty pozycjonowane w Morizon.pl będą wyświetlane najwyżej na listach wyników w najDom.pl.

Nowo nawiązana współpraca zwiększyć ma realny zasięg ofert publikowanych i pozycjonowanych na Morizon.pl i serwisach partnerskich do blisko 900 tys. realnych użytkowników poszukujących nieruchomości.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry