Morizon rozpoczyna współpracę z o2: najDom.pl nowym partnerem wyszukiwarki

Wyszukiwarka nieruchomości Morizon.pl nawiązała współpracę z serwisem najDom.pl należącym do grupy o2. Na mocy zawartej umowy, oferty zamieszczane przez biura nieruchomości, deweloperów i osoby prywatne w morizon.pl, będą publikowane również w portalu najDom.pl.

morizonUmowa partnerska zapewnić ma korzyści zarówno użytkownikom najDom.pl, jak i ogłoszeniodawcom zamieszczającym oferty w Morizon.pl.

Szacujemy, że dzięki współpracy pomiędzy portalami, liczba realnych użytkowników serwisu morizon.pl aktywnie poszukujących nieruchomości, może wzrosnąć o 20 proc. W wyniku podpisania umowy Morizon zyska dodatkowy zasięg dla swoich ogłoszeniodawców. Korzyści w postaci wzrostu ilości otrzymywanych zapytań powinni zauważać w szczególności klienci pozycjonujący – ich oferty będą wyświetlane wysoko na listach wyników równocześnie w obu serwisach – powiedział Bolesław Drapella, prezes zarządu spółki Morizon.

Do tej pory Morizon.pl nawiązał współpracę m.in. z portalami: Anonse.pl, Money.pl, Trovit.pl, Mitula.com oraz z serwisami zagranicznymi. Zawartą współpracę wyróżnia fakt, że serwis najDom.pl będzie prezentował wyłącznie oferty własne oraz pochodzące z Morizon.pl, a oferty pozycjonowane w Morizon.pl będą wyświetlane najwyżej na listach wyników w najDom.pl.

Nowo nawiązana współpraca zwiększyć ma realny zasięg ofert publikowanych i pozycjonowanych na Morizon.pl i serwisach partnerskich do blisko 900 tys. realnych użytkowników poszukujących nieruchomości.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry