Motobiznes w mojeauto.pl

Opublikowano: 14 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W ramach portalu motoryzacyjnego mojeauto.pl wytarował serwis informacyjny Motobiznes skierowany do przedsiębiorców i menedżerów.
Według dostępnych danych statystycznych (badanie MegaPanel PBI/Gemius), mojeauto.pl niemal dwukrotnie częściej niż przeciętnie w Internecie odwiedzają właściciele przedsiębiorstw, wyższa kadra menedżerska i osoby prowadzące działalność gospodarczą.

W serwisie prezentowane są treści dotyczące tematyki użytkowania i zarządzania samochodami zarówno w firmie z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w wielkiej korporacji. Treści te zostały podzielone na główne działy tematyczne: „Auto Firmowe”, „Zarządzanie Flotą”, „Testy Samochodów Firmowych”.

Nie zabraknie również aktualności związanych rynkiem motoryzacyjnym oraz jego otoczeniem prawno-gospodarczym wraz z komentarzami czołowych ekspertów, analityków i uznanych praktyków branży. Do serwisu włączony został ponadto system umożliwiający poszukiwanie samochodów wg kryterium możliwości odliczenia podatku VAT.

Serwis powstaje przy współpracy z serwisami internetowymi flota.com.pl i autofirmowe.pl.

www.motobiznes.mojeauto.pl

Hanna LaskowskaMotobiznes w mojeauto.pl

Podziel się!

O autorze

hania