motoEkspert w mojeauto.pl

Opublikowano: 21 grudnia 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Na stronach www.mojeauto.pl powstał specjalny serwis motoEkspert o charakterze ekspercko-poradnikowym, który ma za zadanie przybliżyć i wytłumaczyć wszelkie aspekty użytkowania samochodu zarówno pod względem prawnym jak i technicznym.

Na chwilę obecną trzon serwisu motoEkspert stanowią sekcje grupujące artykuły wokół następujących tematów: Auto zimą; Opony na zimę; Auto w firmie; Wszystko o zakupie samochodu używanego, Samochodem na wakacje. motoEkspert będzie sukcesywnie rozszerzany o kolejne działy tematyczne, a istniejące już sekcje będą aktualizowane.

Serwis MotoEkspert dedykowany jest osobom planującym zakup oraz posiadającym i użytkującym samochód. Powstaje we współpracy z ekspertami z poszczególnych dziedzin przez co stanowi rzetelne źródło informacji, które pomaga Użytkownikom dotrzeć do odpowiedzi i rozwiązań na nurtujące  pytania i problemy.  motoEkspert to również interaktywna platforma komunikacyjna – umożliwia aktywne uczestnictwo wszystkich użytkowników serwisu. Każda osoba może zadać pytanie ekspertowi oraz uczestniczyć w forum dyskusyjnym.

www.mojeauto.pl

Hanna LaskowskamotoEkspert w mojeauto.pl

Podziel się!

O autorze

hania