Można przenosić numery do FreecoNet ze wszystkich stref

Opublikowano: 20 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

FreecoNet umożliwia przenoszenie numerów telefonów od abonentów TP SA już ze wszystkich 49 stref numeracyjnych w Polsce. Dodatkowo swoje numery mogą przenieść do FreecoNet także użytkownicy operatora NASK.

Do tej pory przeniesienie numeru z TP SA do FreecoNet możliwe było dla abonentów 33 stref numeracyjnych w Polsce. Od połowy lipca br. funkcjonalność ta dotyczy już wszystkich stref numeracyjnych, co oznacza, że każdy użytkownik indywidualny i biznesowy, który korzysta z usług telefonicznych TP SA – będzie mógł przenieść posiadane numery do FreecoNet. Warto zaznaczyć, że od marca br. do FreecoNet swoje numery mogą przenosić ze wszystkich polskich stref numeracyjnych także użytkownicy innych operatorów: Exatel, GTS Energis i Netia. Natomiast od lipca br. do grupy tej dołączyli również abonenci operatora NASK.

Rozmowy w ramach FreecoNet są zawsze bezpłatne, na stacjonarne numery w kraju zaczynają się od 5 groszy brutto za minutę, za granicę – od 4 groszy brutto, a na polskie komórki można dzwonić już za 30 groszy brutto za minutę rozmowy. Istotną korzyścią telefonii FreecoNet – obok znacznych oszczędności – jest też oferta zaawansowanych usług dodanych dla użytkowników domowych, ale przede wszystkim dla biznesu, jak Wirtualny Fax, systemy IVR i Call Center.

www.freeconet.pl

Hanna LaskowskaMożna przenosić numery do FreecoNet ze wszystkich stref

Podziel się!

O autorze

hania