MŚ w Helsinkach w INTERIA.PL

Dla osób zainteresowanych Lekkoatletycznymi Mistrzostwami Świata w Helsinkach INTERIA.PL przygotowała specjalny serwis wzbogacony o relacje własnego korespondenta i materiały multimedialne udostępnione przez Telewizję Polską SA.

Serwis Helsinki stanowi kompendium wiedzy o największej w tym roku imprezie sportowej. Zawiera przegląd najaktualniejszych wiadomości z areny sportowej w Helsinkach, terminarz i wyniki poszczególnych konkurencji oraz dział poświęcony polskiej reprezentacji i medalistom. Internauci, chcący zapoznać się z historią mistrzostw, znajdą tu także zestawienie dotychczasowych rekordów świata i ciekawostki na temat największych gwiazd lekkoatletyki. Dopełnienie treści redakcyjnych stanowią galerie zdjęć. W trakcie mistrzostw INTERIA.PL organizuje też czaty ze sportowcami.

Zaletą serwisu Helsinki są relacje korespondenta portalu, uzupełniające agencyjne doniesienia o nigdzie indziej nie publikowane informacje o startujących zawodnikach, życiu mieszkańców Helsinek i szczegóły imprez towarzyszących mistrzostwom.

– Po raz kolejny pokazujemy, że informacje w portalu internetowym to nie tylko ‘przemielone’ depesze agencyjne i przepisywanie gazet, ale także wiadomości z pierwszej ręki, wprost z miejsca wydarzeń. Jako jedyny polski portal mamy swojego korespondenta w Helsinkach, dzięki czemu zapewniamy użytkownikom INTERIA.PL nie tylko bieżące wyniki, newsy i komentarze, ale także np. własne wywiady z polskimi i zagranicznymi gwiazdami mistrzostw – wyjaśnia Andrzej Łukaszewicz, dyrektor serwisów sportowych w INTERIA.PL.

W ramach współpracy z Telewizją Polską SA na stronach serwisu można obejrzeć miniwywiady ze sportowcami, przeprowadzane przez dziennikarzy TVP. Wkrótce w serwisie zostaną też udostępnione kolejne odcinki edukacyjnego programu pt. ‘Leksykon Lekkiej Atletyki’, prowadzonego przez Sebastiana Chmarę.

http://helsinki.interia.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry