MSP.Money.pl i 4Fun.TV w IDMnet

W ofercie IDMnet pojawiły się 2 nowe witryny: www.4fun.tv oraz msp.money.pl.

4Fun.TV

Serwis jest integralną częścią koncepcji Multiscreen, na której opiera się nowa polska telewizja rozrywkowa dla młodzieży 4fun.tv. Multiscreen to technologia umożliwiająca łączenie trzech kultur medialnych: telewizja, Internet, telefon komórkowy.

Serwis 4fun.tv adresowany jest do ludzi młodych, aktywnych, obowiązkowo z poczuciem humoru, poszukujących informacji o muzyce, koncertach, imprezach, grach komputerowych, gadżetach, sportach ekstremalnych i filmach alternatywnych. Podstawowym celem serwisu jest dostarczanie rozrywki.

4fun.tv jest nierozerwalnie związany z programem emitowanym w telewizji 4fun.tv: daje użytkownikom dostęp do playlisty, umożliwia wpływanie na zawartość programów, na bieżąco informuje o tym, co aktualnie emitowane jest w telewizji. Dodatkowo użytkownik może wprowadzić własne zdjęcie, które potem pojawi się w telewizyjnym czacie.

MSP.money.pl

Money.pl dla firm swym zakresem stanowi wyczerpujące kompendium wiedzy zarówno dla firm rozpoczynających swą działalność, jak i już funkcjonujących. Oprócz zbioru aktów prawnych, formularzy, wzorów pism, kalkulatorów, baz adresowych (w tym US i ZUS), serwis zawiera także praktyczne rady i bieżące informacje biznesowe, jak również oferty współpracy firm polskich i zagranicznych oraz programy pomocowe Unii Europejskiej adresowane do sektora MŚP.

Serwis co miesiąc odwiedza ponad 80 000 użytkowników. Bardzo skuteczną formą dotarcia do klientów jest droga e-mailowa. W ofercie MSP.money są aż 4 produkty mailowe:

a) biuletyn Money.dziennik – wysyłany codziennie – (baner/tekst) – 48 000 adresów

b) biuletyn Money.firma – wysyłany co 2 tygodnie – (baner/tekst) – 56 000 adresów

c) mailing.bazafirm – 56 000 adresów, mailing reklamowy

d) mailing.bazaIndywidualni – 69 000 adresów, mailing reklamowy

Poza serwisem informacyjnym, dzięki współpracy z największymi polskimi instytucjami finansowymi, do dyspozycji użytkowników oddajemy pełny zestaw produktów finansowych adresowanych do firm, które w prosty sposób można uruchomić za pośrednictwem platformy transakcyjnej Money.Direct.

http://www.idmnet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top