mTRANSFER w Wirtualnej Polsce

Opublikowano: 5 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Obok dotychczasowych form płatności za realizowane przez Sieć usługi (przelew, przekaz pocztowy, karta płatnicza, SMS), Wirtualna Polska (wp.pl) wprowadza rozwiązanie mBanku – mTRANSFER. Portal jako pierwszy wykorzystuje mTRANSFER na tak szeroką skalę.

Wszyscy posiadacze kont bankowych w mBanku mają możliwość realizowania opłat za usługi portalu – Pocztę50, Pocztę75, rozbudowane wersje serwisów Erotyka i Gry Online (przy abonamentach długookresowych) – przez mTRANSFER.

Cała operacja zajmuje zaledwie kilka minut. Po zalogowaniu i wybraniu formy płatności użytkownik jest automatycznie przenoszony na strony mBanku, gdzie dokonuje realizacji transakcji. Jest ona zabezpieczona protokołem SSL ze 128-bitowym kluczem szyfrującym, a hasła jednorazowe, podawane przy zatwierdzaniu przelewu, gwarantują pełne bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.

http://www.wp.pl

Sylwester KozakmTRANSFER w Wirtualnej Polsce

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.