Mundialowy bloog Michała Żewłakowa

O treningach, relacjach w drużynie, sportowych emocjach i tęsknocie za najbliższymi opowiada – na bloogu Wirtualnej Polski – Michał Żewłakow, jeden z najbardziej wszechstronnych obrońców w kadrze Pawła Janasa .
Michał Żewłakow prowadzi unikalnego blooga w polskim Internecie – relacjonuje każdy swój dzień podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej. W Wirtualnej Polsce, na stronach internetowego mundialowego pamiętnika, Michał Żewłakow opowiada o dniu powszednim w Barsinghausen.

Tylko w WP ten utalentowany piłkarz zdradza, jak wyglądają treningi polskiej reprezentacji, co kadrowicze najchętniej jedzą na śniadanie i co robią w czasie wolnym, na chwilę przed mundialem. Sieciowy pamiętnik to relacje na bieżąco, dzień po dniu, godzina po godzinie. „Dzięki niemu postrzegamy autora nie tylko przez pryzmat zawodnika. Jak każdy z nas, będąc daleko od rodziny, Michał Żewłakow tęskni za bliskimi i marzy o spotkaniu z córką.” – mówi Magda Jarkowiec, koordynator serwisu bloog.pl.

„Obudzili nas o 8.15. Od razu idziemy na badania. Nie lubię tych badań, bo ostatnio nas kłują prawie codziennie. Trzeba oddać krew do analizy, monitorują nas. Muszą wiedzieć, czy jesteśmy zmęczeni, czy może brakuje nam treningu. Potem śniadanie. Szybko. Jakaś słodka bułka i najważniejsze – kawa, żeby się dobrze rozbudzić. Po śniadaniu chwilka relaksu. (…) – tymi słowami Michał Żewłakow rozpoczyna jedyne w swoim rodzaju, gorące relacje prosto
z Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Więcej na internetowym bloogu Michała Żewłakowa:

www.zewlakow.bloog.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top