Muzo.pl – konkurencja dla Spotify i Deezer już działa

Opublikowano: 12 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Wystartował serwis Muzo.pl – propozycja od Redefine, spółki należącej do Cyfrowego Polsatu. Na polskim rynku muzycznym zaczyna być ciekawie…

Muzo.pl – konkurencja dla Spotify i Deezer już działa 1

Streaming muzyki cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Podstawową zaletą tego typu rozwiązania jest dostęp do wielu milionów utworów w ramach jednej, stałej miesięcznej opłaty bez konieczności ich pobierania na komputer czy telefon. Dla polskich użytkowników dotychczas dostępny był oficjalnie jedynie Deezer, o którym pisaliśmy w styczniu.

Muzo.pl to trzy pakiety – darmowy „muzo” umożliwiający odsłuchanie 20 godzin muzyki, „muzo+” za 9,90 zł miesięcznie umożliwiający nieograniczone odsłuchania na komputerze i „muzoGO” za 19,90 zł miesięcznie dodatkowo umożliwiający odsłuchania muzyki w trybie offline na telefonie z systemem operacyjnym Android.

Aplikacje są dostępne do pobrania dla komputerów z systemem Windows i dla telefonów z systemem Android, obecnie muzo nie oferuje wsparcia dla systemu OS X i iOS.

Sylwester KozakMuzo.pl – konkurencja dla Spotify i Deezer już działa

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.